Търсене на постове: Работа

mudisoft
@kypidoncheto познат дето да работи в кафене? другия вариант е да се хващаш на работа (пиене) :D или помоли някой фен на тб да ти помогне като ги събира
Семра Салиева
Semra
е хубава работа още ми се спи ...
Анелия
Anellya
Важното е, че си имам любовен филм, с който ще си промивам мозъка тази вечер. И после в леглото и от утре на работа.
Мартин Маринов
podmatrix
@sandprince то си има настройки за тая работа :)
Анелия
Anellya
И ми е време да лягам. Пожелавам приятна почивка на всички, които не са на работа и отивам да спя, защото утре ме чака дълъг ден и после пак работа. Лека вечер!
Георги Цветанов
t0m3kk
Вързах си gmail-a към телефона и като получа нов емайл получавам и SMS за тая работа :)
patblansh
@stankoff хоратя бягат от софия през уийкенда, а ти пък идваш. шантава работа
Стефан Митев
Rx-Ende
Пъф, свърших си работата за тази вечер. Сега към юргана.
Теодор Георгиев
tedo92
Свърших си с домашните. За да разпусна преди останалата работа мисля да си пусна един епизод на Skins, what do you think 'bout that? :P
hurmaqny
На работа мисля за нея, не мога да спра да говоря наум с нея – това няма как да спре само защото единият от двама ни просто го няма. Мога ли да спра? Опитвам.
Мирослав Петров
miro91
@emoss еми госпожата е на възраст, пекана и само отивам при нея и викам "госпожо, може ли" и тя вика "да" и си заминавам, само ако има работа за мен ми я дава
Иван Савков
sandprince
Днеска съм страшно доволен от себе си. Свърших голяма част от работата, предадох я на PM-то, и получих навреме инфото за потребителската част.
pinksky
@sandprince Ние се смеем, ама работата майпак на трагедия и провал отива :x
LiliyaDianova
@axel Инатите сме голяма работа. :)) Ако ги открия в някоя библиотека, ще видя какво представляват. :P
Иван Савков
sandprince
днеска свърших адски мноу работа
Страница: 216 217 218 219 220

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата