Semra
е хубава работа още ми се спи ...
Anellya
Важното е, че си имам любовен филм, с който ще си промивам мозъка тази вечер. И после в леглото и от утре на работа.
Anellya
И ми е време да лягам. Пожелавам приятна почивка на всички, които не са на работа и отивам да спя, защото утре ме чака дълъг ден и после пак работа. Лека вечер!
Rx-Ende
Пъф, свърших си работата за тази вечер. Сега към юргана.
hurmaqny
На работа мисля за нея, не мога да спра да говоря наум с нея – това няма как да спре само защото единият от двама ни просто го няма. Мога ли да спра? Опитвам.
sandprince
Днеска съм страшно доволен от себе си. Свърших голяма част от работата, предадох я на PM-то, и получих навреме инфото за потребителската част.
sandprince
днеска свърших адски мноу работа