pesho
Правя бекъпи. Чак сега забелязвам, че последния бекъп който имам на работата си е от преди една година и 4 дни.
Drake
Грабвам водката от хладилника и почвам да си пия сам ... щом никой не му се излиза ... деба и тъпата работа
sickornot
Няма такова задръстване. Аз още се прибирам от работа, а всички други са натокани и излизат :Х :Х явно ще си довършвам проекта тази вечер и няма да има строеж.
tarja
Ииизпивам си кафето и се залавям за работа,че по добре,рано отколкото никога , както става в моя случай.
patblansh
имам ТОЛКОВА МНОГО работа, а нищо не ми се пипва, най-откровено си ме мързи, изхабих се да бачкам нон стоп
viktorkoichew
Ваа как се кефя на споделения интернет в работатааааа
rups
Леле как мразя някой да ми се бърка в работата, направо издивявам! Предпочим ако нещо се съсипва да си го съсипя аз, не някой друг