Търсене на постове: Работа

Мартин Маринов
podmatrix
Не си чувствам дясната ръка. Добре е работата :) Поне стените са ми близки.
Петър Илиев
pesho
Правя бекъпи. Чак сега забелязвам, че последния бекъп който имам на работата си е от преди една година и 4 дни.
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
Грабвам водката от хладилника и почвам да си пия сам ... щом никой не му се излиза ... деба и тъпата работа
Семра Салиева
Semra
@DMedia м да ;( но за сметка на това записах нещо което се оказа голямата ми страст :) Стареца горе си знаел работата
DMedia
@Semra ахаа демек вие им вършите работа а те не ви плащат. Иначе ти какво си избрала, нещо с животни според мен
Denitsa
sickornot
Няма такова задръстване. Аз още се прибирам от работа, а всички други са натокани и излизат :Х :Х явно ще си довършвам проекта тази вечер и няма да има строеж.
Tarja
tarja
Ииизпивам си кафето и се залавям за работа,че по добре,рано отколкото никога , както става в моя случай.
GaN
1268998052286563.png _GaN_
Петъчни начини за справяне с много работа (via @svejo)
http://bit.ly/bS8SXf
Семра Салиева
Semra
@DMedia ... сложна работа. предните ми любимци не са ме били :D
Семра Салиева
Semra
@DMedia хаха страна работа .... както и да ги погледнеш все съм си аз на тях ;)
Семра Салиева
Semra
@DMedia хахахах ...страшна работа, аз така и до ден днешен не съм чула някоя колежка да ми казва името ( цялото ) редовно чувам модификаций-Сем, Семрита, Сами..
shimamoto
omgomgomg! от 100 човека са избрали точно мен за интервюто за работа! бас държа, че е задари откАчената снимка, която сложих в автобиографията:))))
patblansh
имам ТОЛКОВА МНОГО работа, а нищо не ми се пипва, най-откровено си ме мързи, изхабих се да бачкам нон стоп
fransk Cognac
viktorkoichew
Ваа как се кефя на споделения интернет в работатааааа
rups
Леле как мразя някой да ми се бърка в работата, направо издивявам! Предпочим ако нещо се съсипва да си го съсипя аз, не някой друг
Страница: 218 219 220 221 222

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата