Търсене на постове: Работа

semprom
@Gothika47 тъпа работа :D
В. Сотиров
sown
Баси харабията е при мене , на тераста съм си с бира в ръка..нет от кафето до нас "Виченца" и работата е мада-фака ! :D
Боян Стаматов
homich61
работата ми е хубава,имам служебна кола и телефон
Боян Стаматов
homich61
кръстът ме боля2 седмици и ми беше кофти защото почвах нова работа,но вече съм по-добре
krasi
dragon1991
@Yalamov това какъв съм аз не ти флиза в работата ясно ли ти е бе??? аматъор хаха
Иван Савков
sandprince
Вчера цял ден 39 градуса температура, днеска съм малко по-добре и веднага се хващам за работа...
Еди
CaptainEgoism
@Drake :( виж, ако не ми кажеш ще се обадя на майка ми :( ъъ около 20$ най-малко сигурно струва такава работа от da?
Свилен Попов
svil4ok
@Domsdey лукс, лукс, колко да е лукс ? за семействата - първите са разгледани богаташчета, вторите - смешна работа... голям сеир ще бъде
rups
@shimamoto Да, обаче и роднините имат голям пръст в цялата работа, само те навиват за някакви неща :D
mudisoft
@rups Facebook ако не друго е "нещо важно", което "има супер голямо значение и влияние". дали ни харесва е друга работа вече
http://rups.edno23.com/view/post:570086
Йордан Яламов
Yalamov
Работата по новия проект започва! :)
шУс!
notexist
изчезвам по работа, връщам се след час!
Tarja
tarja
Пребих се тоя уикенд..И накрая половината работа не е свършена.Боли ме...! Искам два часа шибана почивка ПЪК! През седмицата ще му мисля.
Стефан Митев
Rx-Ende
@n3mo Флъд към някакъв флаш сайт на .tk домейн :) Нещо убита работа
Стефан Митев
Rx-Ende
@alex95 Някаква еднократна работа е било явно, защото има доста търсения от гугъл за определен смален линк, който води до полски сайт x)
Страница: 217 218 219 220 221

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата