homich61
работата ми е хубава,имам служебна кола и телефон
homich61
кръстът ме боля2 седмици и ми беше кофти защото почвах нова работа,но вече съм по-добре
sandprince
Вчера цял ден 39 градуса температура, днеска съм малко по-добре и веднага се хващам за работа...
notexist
изчезвам по работа, връщам се след час!
tarja
Пребих се тоя уикенд..И накрая половината работа не е свършена.Боли ме...! Искам два часа шибана почивка ПЪК! През седмицата ще му мисля.