alish
о, работа, о чудо... ще успея ли да направя 5 страници за един ден? що пък да не. въпроса е, че мигът дойде, сега ще се разбере дали или. хих ^_^
rups
О Боже, сега забелязвам, че са ми се повредили коментарите в блога от само себе си.. отврат, да си гледат работата обаче
Anellya
@X7r3M1s7a Всичко или нищо! Ако ще е го блъскам с боклуци, с които дори няма да успея да се наям не си е работа! Солидна манджа трябва.
viktorkoichew
multirama sux, живота съкс, да си на работа петък събота и неделя съкс!!! (аа и Пешо съкс тхе моуст..)
skypecheck
Отивам да се къпя и да се запътвам към работа .... Петък е .... Приятен ден на всички
simsy
Час и нещо до уговорката ми за работа с групата. Ще го прекарам в четене в библиотеката.
Sham
ух,най-накрая успях да вляза.Имах проблеми с паролата си,странна работа