antubis
"Повече няма да пия водка на работа ... " - каза Маруш и допи последната глътка.
yuliyan
гррр... толкова много работа, толкова малко ръце :/
blendaz
Пффф ... исках да стана в 7, че да си свърша една работа. Навих си алармата да ми звъни от 7 до 7:30 (през 5 мин) и все пак станах преди малко >_<