Yalamov
"Всеки ден ставам и гледам списъка на Форбс, за най-богатите хора в Америка. Ако не съм там,отивам на работа." Робърт Орбен
podmatrix
Тралалалала. Откачам... Не е си работа да станеш в 8,30 :X
hurmaqny
Направо си е*ах майката от работа днес.
jmel4e
Овен - Защо не се огледате за почасова работа?... Ето едно предложение, върху което си струва да помислите: Защо не се огледате за почасова работа? Или не...
http://goodnews.bg/index/page/horoscope/id/0/day/2/1594483842
sandprince
Мисля че е крайно време да се залавям с работа..
eyankulov
Стига толкова работа за днес. И утре е ден...