Търсене на постове: Работа

Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@semprom @alex95 сещам се като излезе win 7, всички пищяха "ама то не работи под win 7 , win 7 sux " .. че май и ваща работа таква...
Георги Цветанов
t0m3kk
@patblansh хахаха отивай да гушнеш зайчето по начин, по който да го събуди, та да те "тонизира" :D а иначе XML-то е готина работа :Р
Паола
Paola
@man0l Йеее, звучи супер яко :) По работа ли си там или?
invisible101
@wbgenetic мдааа.... с разликата че при тебе мъките свършват след 2 дни, а при мен на 29 януари...не си ли на работа btw?
mudisoft
кандидатствах за работа lol :D
Леприкон
ZzZaPyr
@blacksnoopy е много ясно. Много добри ;) Ако имаш още за споделяне - не се притеснявай ;) Имена, линкове, всичко върши работа ;)
шУс!
notexist
@miro91 като си нямам друга работа :Р на ден по два мисля че вдигам :Р
Емануел (Емо) Янкулов
1263574921139650.jpg eyankulov
Ебаси бозавата работа...
Милена
momentofpeace
@vratovrazka, най-сладката и отговорна работа значи :) Успех !
Милена
momentofpeace
@FeelTheFear, тук съм, но много малко време имам. Върнах е на работа. Ти го къде я докара ?
Иван Савков
sandprince
@aviatrix аз да си го защитя, пък това че на теб не ти харесва, мен ме боли оная работа... :D
semprom
Смешна работа .. имахме проверка от инспектората .. аз бях точно зад тях .. хората коментират змии и таралежи и каква "хитруша" била госпожата :D :D :D :D
Иван Савков
sandprince
@NDSV а вие също така, може да премислите да престанете да се бъркате в работата на хората които се опитват да постигнат нещо ;)
Иван Савков
sandprince
@t0m3kk тва върши работа ;)
http://texturez.com/textures/brick/1479
Страница: 238 239 240 241 242

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата