Търсене на постове: Работа

Боян Стаматов
homich61
цял ден скучая,върша по нещо и не съм на работа
Емил Станчев
Emyto
@antubis, аз вкъщи съм с него отдавна ;). А и няколко профила в работата. Само не ми харесва новия начин за отваряне на линкове в нови табове.
patblansh
аре, утре е големият ден, започват се серия мачове и до края на седмицата вс ден ще съм на ринга, а утре даже 2 пъти....мисля и на работа да ходя...
Стефан Ковачев
planewalker
@invisible101 Мечо Пух си е имал работа само с клиенти без ограничение в бюджета (envy)
Стефан Ковачев
planewalker
@invisible101 В момента точно се опитвам да преценя за един сайт колко време би ми отнел да го правя и колко пара да му искам :D Сложна работа да ти кажа..
semprom
Край на работата за днес! Системата работи отлично :) ^^
R3sp3k7
Опа случайно openarena не ми забива :P:P Досега се разкатавах на нея :D Сега е време малко за работа после може да организирам с някой да поцъкаме :)
Дидо
Miraculous
Ходих до София, свърших си работата, взех си хапване от McDonald's, доволен съм. :D
Иван Савков
sandprince
...не че по indesign уча, тва е ебати елементарната програма, научих я за ден :D ама нали тряя симулирам работа пред преподавателката нема начин :D
Иван Савков
sandprince
@blacksnoopy и все пак....150лв ;) по добре да дам 20 за обикновенна дето ше му върши същата работа а останалите 130 да похарча с компанията некъде ;)
Ruslan Trad
Sham
@patblansh второто си е по-вярно...аз бих го предал.Помагам на Сабрина с презентация и гледахме една 6-тица-бахти грозната работа..ама 6!?
Иван Савков
sandprince
@Paola не ми върши работа, ама мерси ;) @Yalamov верно маа фака... :D
Нона
Nona
Отивам на работа! ;с
Niks
Много работа свършихме днес. Та и продадох едно телефонче :P
Страница: 237 238 239 240 241

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата