patblansh
някой се опитва да ме нацепва в собствения ми блог. Ха, не знае с колко егоцентричен човек си има работа!
Bozhidar
Прелючих с работата за деня.. ще го оплътня сега това време с глупости.
mitternacht
Батко ви вече може да се жени, щото е гений, гъзе и свършил всичката работа! Проблъм солвд! Ей да ви ям бе! хахаха
blacksnoopy
Прибирам се пиян, ходих пеша при -5 градуса, тепърва трябва да пиша курсова работа, която трябва да предам след 10 часа..
notexist
това да се ровиш в архива... не е шега работа...
antubis
Приключих работа за днес. Добре че ми дадоха няколко low-profile проекти, за да ми се изчисти главата от последния голям, че идва нов такъв.
sandprince
Linkin Park - New Divide и активна дейност върху част от многото работа през тоя месец ^^
notexist
Стефан Цанев - Пингвини. Плюс нов скин. Плюс още нерви. Имам мноооооого работа, ама ся отивам да ям.
http://shhuus.wordpress.com/2010/01/21/%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D0%B2...%B8/
Bozhidar
Написах най-смахнатата курсова работа от 15 страници, къто наблегнах на картинките.И си забравих да начертая резисторите.Най-важните неща.Не ми се ходи на вън.
invisible101
администрацията на унсс за 2-ри път си върши работата на време... "има нещо гнило в Дания"