@disappointed ъъ, не, не си цапната в ръцете о.О просто трябва яка работа, за да станеш добра, не да си мега неоткрит талант, какъвто всъщност може и да си.
@Drake не е кой знае какво, но поради липса на мъже и изобщо на хора под 50 години във фирмата... и рака е риба. Нали трябва да имам стимул да ходя на работа
@Snooby ...работата е там че през април имам изпити, а така или иначе тр да отсъствам от бг към седмица другия месец и те са се параноясали че нямам време O.o