xyfi
посрещам новата 2010 година доволна и щастлива от себе си и живота,макар че след няколко часа съм на работа!
jorok
Киномаратон 2009! След два дена работа най-накрая дописах гигантската статия, в която разглеждам 220-те най интересни заглавия на 2009! Весело посрещане на НГ!
http://joro.me/blog/movies/the-movies-of-year-2009/
Yalamov
Ще си забъркам един шейк, обаче с прясно мляко и се захващам за работа.