Търсене на постове: Работа

Теодор Георгиев
tedo92
Вкъщи. След работата, на която затъпявам. Ред е на ученето -.-
Иван Савков
sandprince
Въх....изплаших се от себе си...свърших преждевременно работата която бях запланувал за днес :D
Никита Никитов
nikitov
Прибрах се от работа да взема да хапна и да се стягам, че съм на урок по китара.
Ангел
angelovarna
Е вие пък голямата работа - сняг. :) тук пък се топи и е приятно :P
Иван Савков
sandprince
@alex95 @Method-X колеги, заебете го тоя Линукс. Несериозна работа е :D
Алекс
alex95
Тези 4storing големи идиоти.. 400 секунди да им чакам. А да си гледат работата
rups
Е хубава работа, не мога да си отворя file manager-а на телефона
Иван Савков
sandprince
@nveselinov хич не ми върши работа
mpetrov
@man0l кофти работа
patblansh
@sandprince а хубава работа! :( кажи ми като разбереш, че да се уговорим нещо
Георги Цветанов
t0m3kk
@patblansh и е близо до работата на баща ми :D та ако идвам после ще му кажа да ме закара :D
mudisoft
@schlanky, грозна работа...
Никита Никитов
nikitov
Добро утро! Първи ден на работа след празниците доста забавно :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Тази година ще се опитам да започвам работа в нормално време.
hurmaqny
Пак не мога да спя, а не мога да си намеря работа, което е по лошо :/
Страница: 243 244 245 246 247

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата