Търсене на постове: Работа

Мартин
music-text
@randex кога ще ти е удобно да ти пиша да направим нашата работа :D :)
Иван Савков
sandprince
Пак питам - някой има ли ръковдство за работа с Zbrush ??
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Ох, хайде Маруш - душ и последни часове работа!
patblansh
@sandprince ще я видим тая работа
Вангел Стоев
venom
@aviatrix damn ... кофти работа
Ruslan Trad
Sham
Тръгвам към зала "Универсиада", че имам малко работа там.
Пламен Хараламбиев
zico
Днес е доста интересно на работа.
Мануел Симеонов
Manuel
@sandprince хахах, де да беше така. На работа съм и ми е заспало, защото спах около 4 часа :)
The Bot
bot23
[bgblogs] Странна работа… http://tinyurl.com/ybyzub2
The Bot
bot23
[ff123] Странна работа… http://tinyurl.com/ybyzub2
Стоян Николов
amigo
@sandprince платих му, а не си върши работата
Станислав
fresh
Drake написа "ПИСНА МИ ОТ НЕДОВОЛНИ ВЕЧЕ !!!". Приятелче щом ти е писнало от недоволни ясно колко си добър в работата си. Не препоръчвам на когото и да е да
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Време за някое сериалче и след това продължавам с работата :)
Теодор Георгиев
tedo92
@t0m3kk е, да, но се заминаваш с уеб дизайн (нали?) и си намираш работа (нали?). :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@notexist той пита, аз отговорих :) @tedo92 ти получаваш стипендия, а аз не :D пък и ся нещо е период, в който няма работа... ташак е хавата...
Страница: 247 248 249 250 251

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата