sandprince
Пак питам - някой има ли ръковдство за работа с Zbrush ??
antubis
Ох, хайде Маруш - душ и последни часове работа!
Sham
Тръгвам към зала "Универсиада", че имам малко работа там.
zico
Днес е доста интересно на работа.
fresh
Drake написа "ПИСНА МИ ОТ НЕДОВОЛНИ ВЕЧЕ !!!". Приятелче щом ти е писнало от недоволни ясно колко си добър в работата си. Не препоръчвам на когото и да е да