Търсене на постове: Работа

Иван Савков
sandprince
@viktorkoichew OK, значи кроткия начин не върши работа. Надявах се да кажеш това :)
Йорданка
tenderlilac
@viktorkoichew бих ти казала да си гледаш работата или да си намериш хоби, но няма, защото днес съм в добро настроение ^^
Ангел
angelovarna
Само ядове с тези турски клиенти. Край вече с тях (работата с тях)!
fransk Cognac
viktorkoichew
Йее, Радо ще идва до работата. ;]]]
invisible101
@wbgenetic какво става, работливко :) покрай тази работа рядко започнах да те засичам...ай весело прекарване на НГ и умната ;) c ya :) hugz & xxx
Niks
Свърших хубава работа, но нещо ме домързя. Малко почивка.. :)
Иван Савков
sandprince
не е работа така...да пикаеш ди кихаш едновременно...
Дидо
Miraculous
Свърших си работата за днес. Сега ми трябва едно кафе и изчезвам от нас. :D
Теодор Георгиев
tedo92
@bgdn аха, сега остава и Индийците да се поризнесат, че е индиец, защото е бил разгромен там и просто работата ще е върха (:
Юмюгюл
umugul
Иво Андреев стои без работа, жена му го командва http://svejo.net/home/link_summary/551874-Ivo...o-komandva
mudisoft
най-мразя да излизам по работа в държавните институции :/
Fun
1262082412556816.jpg zabava
Друго нещо, което трябва да имате предвид преди да започнете работата, са вратите, електрическите контакти, праговете и останалите вградени приспособления.
http://darinell.wordpress.com/2009/12/29/%d0%bf%d0%be%d1%81...%b8/
shimamoto
@kristiqn за радост аз не съм на работа, но мерси все пак:D
shimamoto
@kristiqn лека нощ и лека работа утре!
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
@miro91 бе то хубаво така, ама да нямаш работа след това...най мразя така значи... :) ей тва уиски :D няма по-добро от домашната ракия.
Страница: 245 246 247 248 249

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата