Търсене на постове: Работа

Иван Савков
sandprince
@Rx-Ende е да, ама не ми върши (за ся) работа
Леприкон
ZzZaPyr
Искам да гледам филм... Препоръчайте някой... Даже романтична комедия върши работа (Отчаян съм) само да не е тийнейджърски, че ги знам наизуст :D
Николай Цончев
720N43V
ще гледам да свърша работа по бързо, и да отида на кръчма с @blacksnoopy
Бахар Мустафа
O-Kak
Работата по проекта ще застине до 2 Януари, след това ще продължим с пълна пара...
Бахар Мустафа
axeny
Имам 1час и половина за сериозна работа... след това отивам да пазарувам за нова година :D
Ally
alish
@notexist ...хареса!" или нда :D обикновено върши работа.освен при някои които решават че искат да гледат или да се включат или нещо такова но...и с тях се..
Иван Савков
sandprince
не знам след тия 2 дена при вас как е, ама аз съм е издул като балон...лоша работа. трябва да си направя една зверска тренировка тия дни, да освободя място ...
Niks
налегнала ме е една скука премесена с мързел.. кофти работа
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Спирам с работата за днес... Време за релакс :)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
:D Има нещо в този ден. Кефско ми е и ми спори работата :D:D:D
hurmaqny
Кучка, кучка, кучка! Нямаш ли си друга работа? Go get a life!
Алекс
alex95
@miro91 ти нямаш ли си друга работа?
-=*****=-
mitternacht
@disappointed ...пълен игнор или мълчаливо примане нааа техните действия трябва да свършат работа.
Стоян Николов
amigo
празниците пак в работа ще минат
Страница: 246 247 248 249 250

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата