O-Kak
Работата по проекта ще застине до 2 Януари, след това ще продължим с пълна пара...
sandprince
не знам след тия 2 дена при вас как е, ама аз съм е издул като балон...лоша работа. трябва да си направя една зверска тренировка тия дни, да освободя място ...
Niks
налегнала ме е една скука премесена с мързел.. кофти работа
hurmaqny
Кучка, кучка, кучка! Нямаш ли си друга работа? Go get a life!
amigo
празниците пак в работа ще минат