tedo92
Хайде, чао, господа и дами. Аз ще бягам да проверя дали и учителите са махмурлии покрай Никулден, забравили да дойдат на работа (:
notexist
айде деца, кака ви изчезва по работа..
t0m3kk
Викам:"тръгвай и не казвай нито дума" тя ми вика:"чакай само са накурва" и колкото повече,толкова повече.... бахти скапаната работа...дейба неговата мама...
t0m3kk
Започвам сериозно да се зарибявам по тоя AJAX :] Здравата работа е...
axeny
20% от работата е свършена
diso
Вчера, на път за работа, видях един ранен гълъб и не знаех как да му помогна. Вие какво бихте направили?
http://diso.blog.bg/drugi/2009/12/04/jivotni-v-risk.448806
antubis
Вчера си купих ябълки, а сега не мога да ги намеря. Убеден съм, че не съм ги изял. Странна работа.
axeny
Отивам да свържа малко физическа работа
zico
Хрумна ми брутална идея свързана с работата, която още не е прилагана в сферата, в която работя. Съжалявам, че ще мога да я реализирам най-рано след месец.