Търсене на постове: Работа

JobSpace.bg
jobspace
Работа за SENIOR IT MANAGERS http://bit.ly/4BTckE
Николай
skypecheck
Започна работата по новите приложения , очаквайте скоро :)
Теодор Георгиев
tedo92
Хайде, чао, господа и дами. Аз ще бягам да проверя дали и учителите са махмурлии покрай Никулден, забравили да дойдат на работа (:
шУс!
notexist
айде деца, кака ви изчезва по работа..
Георги Цветанов
t0m3kk
Викам:"тръгвай и не казвай нито дума" тя ми вика:"чакай само са накурва" и колкото повече,толкова повече.... бахти скапаната работа...дейба неговата мама...
Георги Цветанов
t0m3kk
Започвам сериозно да се зарибявам по тоя AJAX :] Здравата работа е...
Ally
alish
@t0m3kk стига да има само два крака върши работа, а? xD
Георги Цветанов
t0m3kk
@alish хм... странна работа... и твойте ще пораснат... спокойно, има много време :Р
Бахар Мустафа
axeny
20% от работата е свършена
Дисо
1260011599660634.jpg diso
Вчера, на път за работа, видях един ранен гълъб и не знаех как да му помогна. Вие какво бихте направили?
http://diso.blog.bg/drugi/2009/12/04/jivotni-v-risk.448806
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Вчера си купих ябълки, а сега не мога да ги намеря. Убеден съм, че не съм ги изял. Странна работа.
Бахар Мустафа
axeny
Отивам да свържа малко физическа работа
Пламен Хараламбиев
zico
Хрумна ми брутална идея свързана с работата, която още не е прилагана в сферата, в която работя. Съжалявам, че ще мога да я реализирам най-рано след месец.
1259933721661984.jpg movieblogbg
Очаквайте: "Exam" на 08.01.2010. 8 кандидати за работа, в мистериозна фирма, имат 80мин да отговорят на въпрос, който не им е зададен. :)
Denis Zhekov
Snooby
@feronia за протокола: Добавяме и "ужасна си" към характеристиката :D ПП: Боже, това трябва да го даваш като CV като кандидатстваш за работа някъде :D
Страница: 254 255 256 257 258

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата