tedo92
Някой може ли да ми каже лека за инсталиране и работа бенчмарк програма? Трябва ми, за да си направя доклада върху бенч...
arogantni
Скъпа, ти си толкова ужасна, че баща ти те взема на работа, за да не те целува за чао.
patblansh
това че знам, че не са си свършили работата и нямат какво ново да ми кажат, не значи че ще ги оставя на мира, ха! Оптимисти
Manuel
Добрутро. Болен. Студ. Работа. Тъпо.
pinksky
Работата върви с пълна сила... Трябва да се борим с времето, умората и мързела, но кофеина тук ще помогне (поне с 1 от 3те проблема)
viktorkoichew
Много съм горд със себе си, днес свърших бая работа. Сега ще играя до утре!
Miraculous
Най-сетне е Петък. Да се залавям на работа. ^^