eyankulov
И сега пускам филмите и заебвам сичката работа. Нема просто така да се разберем. От седмица не съм гледал филм.
dandelion
Днес в два различни хороскопа пише да внимавам като подписвам документи, а аз съм на работа, което означава, че само до обед ще трябва да подпиша към 60... ах
savvy
Нещо тази седмица преминава в празня, тъпотия, депресия, мързел, разочарование и непредвидени сметки.Нещо ми липсва стимула и енергията за работа.
notexist
ох колко ми се спиии... днес си свърших работата.. сега лягам да спя ;р
patblansh
млякото ми се пресече в стомаха. Не може да съм на работа по това време НЕ НЕ НЕ
alish
така... да видим дали ще можем за пореден път да намерим работа на братчеда идиот...
venom
Няма ли най-накрая братовчедката да се обади и да каже, че мога да отивам при нея и да почвам работа :@ Баси айде да я отварят тая фирма вече :@
Forsi
Баси шитавата работа. Задачите са лесни.