Търсене на постове: Работа

Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
И сега пускам филмите и заебвам сичката работа. Нема просто така да се разберем. От седмица не съм гледал филм.
Георги Костадинов
Forsi
Ъф, да си продължа работата по темплейт парсъра, че трябва да съм перфектен пред bTV-то, като го рекламират :D
Еми Окснитси
dandelion
Днес в два различни хороскопа пише да внимавам като подписвам документи, а аз съм на работа, което означава, че само до обед ще трябва да подпиша към 60... ах
GaN
_GaN_
Днес минах на катедрен съвет и е официално: Ще нищя академично bTV с дипломната си работа :) Отдавна им се каня :)))
Mr.Savvy
savvy
Нещо тази седмица преминава в празня, тъпотия, депресия, мързел, разочарование и непредвидени сметки.Нещо ми липсва стимула и енергията за работа.
шУс!
notexist
ох колко ми се спиии... днес си свърших работата.. сега лягам да спя ;р
patblansh
млякото ми се пресече в стомаха. Не може да съм на работа по това време НЕ НЕ НЕ
patblansh
кааак можаха!!!! ще стана аз толкова рано, ще си оставя топлото зайче самичко в леглото и ще ходя на леции, а то няма да има!!!!!! лелелелел и сега на работа :(
Мануел Симеонов
Manuel
Цял ден на работа търсих нещо из нета, което намерих за 30 сек на лаптопа вкъщи :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@Soul4o кое не ти харесва от цялата работа ?! че трябва да взема повече или срока ?!
Георги Динков
gogata2427
@blacksnoopy Работата е,че ми показваш ПИСИАЙ,а на мен ми тряя АГП 8х.. :D
Ally
alish
така... да видим дали ще можем за пореден път да намерим работа на братчеда идиот...
Вангел Стоев
venom
Няма ли най-накрая братовчедката да се обади и да каже, че мога да отивам при нея и да почвам работа :@ Баси айде да я отварят тая фирма вече :@
rups
@t0m3kk абе май ще се откажа, прекалено много работа за едно плезене :) мерси все пак
Георги Костадинов
Forsi
Баси шитавата работа. Задачите са лесни.
Страница: 255 256 257 258 259

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата