Търсене на постове: Работа

fransk Cognac
viktorkoichew
@disappointed ще свърши утре! Направи си една последна нощна разходка тая вечер да не те е яд! Аз съм на работа и съм на една крачка от природата (улицата) :d
Ангел
angelovarna
@Method-X да бе, мен ми блокват сайтове за размяна на линкове, тревожели ги правата?!? а пък сам съм си писал системата,web-tourist...заблеяна работа
Йордан Яламов
Yalamov
@Soul4o от тия мъничките xD дето ше го зареждам през 10 минути... обаче е зарибена работа тва :)
Веселина
sersemche
@aleksoft за сега с нищо...търся си работа,а ти
                                                                                                                                                                                                                                                               
1255251290178078.jpg Drake
@Momchil Еми вчера направих 1 дизайн ей така от скука и се оказа готин :) А работата я има и при мен ама г/д :D
http://thedrake92.deviantart.com/art/designPress-139806210
Момчил Карамитев
Momchil
@Drake Работа има, време - не чак толкова. Сега мармаладя един дизайн на сайт за интернет обяви, пък после - к'вото дойде :) При тебе как е?
Преслав Панайотов
pisio
Почвам работа по сайта :)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Momchil :D Еми нищо ;) При тебе има ли работа колега ?
ProPlay
@sown Профила ти се е променил. А че има още работа - никой не отрича. Сайта в момента не е в София, затова се качва бавно, но ще се поправи. :)
Георги Динков
gogata2427
Вече почти не остана работа по сайта на уоу сървата..На мен ми харесва..Като функций също си го бива.. Ся раотата е да се почне сървара.. :D
В. Сотиров
sown
@ProPlay още доста работа имате по този сайт.. над 10 пъти си актуализирах профила си и все си седи на София , 12 години =( и адски бавно се качват клиповете
Георги Цветанов
t0m3kk
И ся след малко мисля да си направя първото кафе за тази сутрин, щот' просто виждам на къде отива работата... отива към нищото... мързи ме даже да гледам...
Леприкон
ZzZaPyr
Уф, до сега бях с баща ми... а колко работа има още по това грозде докато стане на ракийчица :D
Ally
alish
...и съм с неговия номер.пък! стига! уплаших се че се обаждат по работа в 23.30 в петък... деъм!
Паола
Paola
Много съм доволна - свърших толкова мн полезна работа днес... :)
Страница: 276 277 278 279 280

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата