angelovarna
@Method-X да бе, мен ми блокват сайтове за размяна на линкове, тревожели ги правата?!? а пък сам съм си писал системата,web-tourist...заблеяна работа
sersemche
@aleksoft за сега с нищо...търся си работа,а ти
t0m3kk
И ся след малко мисля да си направя първото кафе за тази сутрин, щот' просто виждам на къде отива работата... отива към нищото... мързи ме даже да гледам...
alish
...и съм с неговия номер.пък! стига! уплаших се че се обаждат по работа в 23.30 в петък... деъм!