Niks
Прибрах се от даскало преди 1 час, ама ми е едно измурено.. тъпа работа, петък е.. а не ми се излиза |-(
Bozhidar
Още няколко,часа и свършвам работа.Дано да успея да се наспя!
sKru4
Тъкмо ставам, а се чувствам мега забил. Дано като се разсъня е по-добре, че днес съм на работа.
stylius
Днес по-рано на работа. Имаме съвещание рано сутрин.
dandelion
И по всичко личи, че ще продължа да нямам социален живот в скоро време.. мнооого учене и работа т.е. no party
http://dandelion.edno23.com/view/post:353315
dandelion
Наваксах с работата и вечче всичко е в ред. Време беше след 3 седмици стрес.
rups
Караш ги да свършат една проста работа, за която нито акъл трябва, нито нищо, те и това не могат! А иначе всеки само мрънка и се оплаква