@Sham навсякъде се пише колко е бозав, но всъщност на мен ми върши чудесна работа, не съм изпитал нужда да го сменям, но щом на теб не ти върши, давай пингвина.
@guuChan от всичко най-много ме е страх за общежитието и че нямам смислена работа и ще изгубя тренинг и няма да мога да продължа, а какво ще обясня на мама?!?!