Търсене на постове: Работа

Николай Цончев
720N43V
закупуване на HP probook 4515s. > В сервуза заради повредеб хард. Н следващия ден като ми го връщат... след около 2 часа работа, изгорял пиксел. Никога вече HP!
Ангел
angelovarna
Навсякъде цветя и звънци... пък аз на работа с едно голямо междучасие от 12:00 до 13:00 и после - директно втора смяна, блах!
Огнян
kregma
@dandelion да де точно защото не пиеш кафе ;) успех с работата и усмихнат ден :>
Еми Окснитси
dandelion
@kregma както казах - не пия кафе. Но си будувам качествено вече цяла нощ :) То е ден де. След малко тръгвам на работа :)
http://kregma.edno23.com/view/post:350670
Пламен Хараламбиев
zico
Отне ми около 50 % повече време да стигна до работа. Пролича си 15 септември!
Еми Окснитси
dandelion
Свърших си работата. Ами сега? Ще потренирам час йога и ще пробвам да поспя след това, че трябва да ставам в 7. Ако не успея - здраве да е -ще побягам в парка:)
Еми Окснитси
dandelion
Легнах в 10:48.. и досега не успях да заспя и викам поне да стана да отхвърля малко работа.
Анелия Иванова
guuChan
Правя картофени кюфтета. Малко е късно, но Павел е още на работа :/ Нищо, тъкмо ще почета някоя книга, че ми писна с тези тутове цял ден :P
Какво мислиш?
kakvomislish
"Амии, градът си е доста голям, има добри възможности за работа, много магазини, повече развлечения и много хора. Но с това идват и проблеми като престъ.."
http://kakvomislish.com/za-grad-varna-bi-li-jivql-tam.htm
Александър Атанасов
mind
@georgimateev затова и ги ползвам, не ги хваля, просто ми свършиха бързо работата и с усмивка мога да ги препоръчам :)
Стоян Николов
amigo
Неска хубава работа свърших и Loop си изкарах най накрая :)
Niks
докато пуснем този новинарски сайт... много работа
Мисия Моят Дом
misiamoiatdom
http://bit.ly/1XjETo Нагледни демонстрации на правилната работа с подходящите... http://bit.ly/i9Cog
Анелия Иванова
guuChan
Най-тъпото е, че вместо да уча по ОС, аз се депресирам, че не мога да си намеря работа и минавам некви тутове на AI, знаейки, че никой няма да ме земе за GrDes.
Еми Окснитси
dandelion
@man0l, накарай мързеливия на работа да те научи на акъл :) Сетих се, че може би има нещо такова преди 5 мин и си улесних живота. Мерси все пак :) :) :)
http://man0l.edno23.com/view/post:349603
Страница: 290 291 292 293 294

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата