720N43V
закупуване на HP probook 4515s. > В сервуза заради повредеб хард. Н следващия ден като ми го връщат... след около 2 часа работа, изгорял пиксел. Никога вече HP!
angelovarna
Навсякъде цветя и звънци... пък аз на работа с едно голямо междучасие от 12:00 до 13:00 и после - директно втора смяна, блах!
zico
Отне ми около 50 % повече време да стигна до работа. Пролича си 15 септември!
dandelion
Легнах в 10:48.. и досега не успях да заспя и викам поне да стана да отхвърля малко работа.
kakvomislish
"Амии, градът си е доста голям, има добри възможности за работа, много магазини, повече развлечения и много хора. Но с това идват и проблеми като престъ.."
http://kakvomislish.com/za-grad-varna-bi-li-jivql-tam.htm
Niks
докато пуснем този новинарски сайт... много работа
guuChan
Най-тъпото е, че вместо да уча по ОС, аз се депресирам, че не мога да си намеря работа и минавам некви тутове на AI, знаейки, че никой няма да ме земе за GrDes.