Търсене на постове: Работа

1251191356331695.jpg patblansh
тук е по-културна, сигурно на работа?
Вили
thunderstorm
@unleashed ами с кракомобила ми отнема час и половина да се докопам до работа, а благодарение на автобусите вече пробивам къде ли не :)
m1L3na
Станах, почти се събудих и сега е време да се приготвям за работа....ако и днес закъснея вече ще е прекалено. xD
Михаела
MickeyMike
Приятни сънища от мен, а на тези които ще работят - лека работа :)
Ally
alish
@unleashed и каруцата и чувала вършат работа... по-драматично е.
Любомир Петров
lpetrov
@man0l по жени, по работа.. :? къде другаде :D (повече по работа май :))
Petya
Principessa
дадоха ми почивка, така че изчезвам от работа xD
Йордан Яламов
Yalamov
@BUSTTER @ReXTaN а най- добре е да имаш PC за работа и лаптоп за игри или обратното... аз съм така.
Белкин
ReXTaN
@BUSTTER Абе да става и за Гейм и Работа :) Гледам този и се чудя дали толкова ще ми отпуснат $$ :/
http://news.laptop.bg/%D1%80%D0%B5%D0%B2%D1%8E%D1%82%D0%B0/acer-aspir...0%B4
Валентин Славов
Domsdey
@stylius Ето този ми го предложи @sandprince , ама на мен не ми харесва, че е acer. На теб ако ти върши работа :) laptop.bg/#/details/PACKARD BELL/13/1866
Теодор Георгиев
tedo92
От бая време не бях сядал да рисувам. Сега като няма какво да правя и с кого да изляза (всички на мореее), най-накрая седнах да свърша и тази приятна работа :)
Мартин
music-text
Време за малко почивка след работата....
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa Хайде не занимавай @FeelTheFear с глупости, че колегата има работа ;) Трябва да пускаме ъпгрейд на Имоти Монтана ;)
Георги
FeelTheFear
@Principessa Сега ме мързи да се регистрирам в MySpace, а и имам малко работа ;) Някой руг път :-)
Страница: 304 305 306 307 308

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата