patblansh
тук е по-културна, сигурно на работа?
m1L3na
Станах, почти се събудих и сега е време да се приготвям за работа....ако и днес закъснея вече ще е прекалено. xD
Principessa
дадоха ми почивка, така че изчезвам от работа xD
music-text
Време за малко почивка след работата....