Търсене на постове: Работа

Мишо
muiiio
@Sham По работа?! Уааа искам и аз така да работя.
Ruslan Trad
Sham
@muiiio не планирам, работа е :)
Преслав Панайотов
pisio
@gogata2427 Почти всичко мога да работя , а никъде не ме искат.Все някакви други взимат.Където изобщо не са за тази работа.Плачеми се,чесно казано.
Преслав Панайотов
pisio
Интересно ми е как за мене все не се намири работа ? Където утидох : " Добър ден, търсите ли човек / персонал " - "Ами - не , лек ден " ~_~
Преслав Панайотов
pisio
@gogata2427 Имало едно време един който си търсел работа , утишъл в хенди и му казали :" добър ден, за момента не ни е нужен персонал, но за в бъдеще не знам."
Цветелин Павлов
sentinel
Я! Създателя на Тетрис (все още) е на щатна работа в Microsoft... :)
Иван Савков
sandprince
@Yalamov даже и да не скролвам...луда работа...все едно по монитора пъплят милиарди пиксели
Георги Костадинов
Forsi
@BUSTTER Четох ,че иска 128 MB. Моя (5800) е с точно толкова ,същата работа е при 5530 :)
Вангел Стоев
venom
Прибрах се от новата работа, доволен съм ;) А сега като обърнах внимание заплатата ми е 1200 лв... просто перфектно :)
Petya
Principessa
@sandprince има dunkin donuts до работа, да метна 2-3 в твоя посока xaxaxa
Георги Динков
gogata2427
Първоначалната идея ми беше да направя отделна таблица за албумите и там да сервирам ама стаа много работа пък аз викам тия дни да го пускам сайта..
Our
Ourz
Намерих си нов сериал ... CSI ... цял ден го зяпам ... работата чака :D
Преслав Панайотов
pisio
@gogata2427 дано стане. аз пуснах емаил към хенди да видя за работа.
Михаела
1251209323225408.jpg MickeyMike
Още един жираф... Определено трябва да си намеря някаква работа :D
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Смотана работа - занулили са сървъра на Хановете. А каква могъща армия имах ...
Страница: 303 304 305 306 307

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата