pisio
Интересно ми е как за мене все не се намири работа ? Където утидох : " Добър ден, търсите ли човек / персонал " - "Ами - не , лек ден " ~_~
gogata2427
Първоначалната идея ми беше да направя отделна таблица за албумите и там да сервирам ама стаа много работа пък аз викам тия дни да го пускам сайта..
antubis
Смотана работа - занулили са сървъра на Хановете. А каква могъща армия имах ...