Търсене на постове: Работа

Георги Костадинов
Forsi
Хайде на работа,стига толкова болнеене. :)
Любо
basist4ovek
@Emyto Работата не трябва да се пипа...
Георги Динков
gogata2427
@pisio Работата е , че баща ми е служител там , лаптопа е служебен и го дадохме за поправкИ ама нищо не направиха.. :D
Преслав Панайотов
pisio
Нямах късмет в Хенди за работа , но пък в Голд аполо имах.И там няма да повторя.Цял камион със мебели, товари , разтоварвай, прекачвай на др камион.3 часа= 10лв
Йордан Яламов
Yalamov
Мисля да изляза да си купя нещо за пиене и да продължа с работата, а чак към 7 да изляза :)
Ангел
angelovarna
@miro91 а,да,колегата има такъв,взех си аз iphone2g с 2Mpx камера, може да постна една снимка правих вчера в Икаруса на път към работа. :)
Емил Станчев
Emyto
@NetCutter, там нямахте ТУ-София, нали? Значи не ми вършиш работа ;).
svejo.net
svejo
Изпитваме временни технически проблеми. Скоро нормалната работа на сайта трябва да се възстанови.
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
довечера пейнтбол с @X7r3M1s7a и компания :) Бати кефа! И вече не съм на работа! Просто кеф :):):)
Иван Савков
sandprince
такааам работата не намалява, ама времето да - кво да правя?
patblansh
перфектно, докато съм в отпуски и уча за изпит мога да ходя по интервюта за работа :)
patblansh
та тъй, деня започна обещаващо..явно и така ще завърши, ...официално си търся нова работа
Иван Савков
sandprince
@samotnata лоша работа :D - между другото аз редовно сънувам и един сън-сериал...някъде май на 3-ти сезон съм за ся :D
yordanoff
@ZzZaPyr, много радва! Вярно, че още не мога да свикна с някои елементарни неща, но има много хитри идейнки, които доста улесняват работата :)
Емил Станчев
Emyto
И днес се чудя, дали на някой не му се ходи до МЕИ. Ей, хаймани (@eagle, @nplus, @NetCutter, @basist4ovek и т.н.), айде да свършите една работа на дъртия ;)
Страница: 302 303 304 305 306

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата