Ourz
Пфу, да си продължавам работата, че е доста, пък май като гледам няма много време xD
podmatrix
Нямах си работа и от снимка, която направих преди време (ляво) направих това в дясно. Не е кой знае какво, но не съм правил такива глупости отдавна.
Manuel
Ох, как не ми се ходи на работа =/
Velinsky
Колко бавно минава времето като нямаш работа...