Търсене на постове: Работа

Our
Ourz
Пфу, да си продължавам работата, че е доста, пък май като гледам няма много време xD
Румен Георгиев
hp-stuff
ебаси скучната работаа
Мартин Маринов
1249638386585596.png podmatrix
Нямах си работа и от снимка, която направих преди време (ляво) направих това в дясно. Не е кой знае какво, но не съм правил такива глупости отдавна.
rups
Много мразя да стягам багаж.. само като си помисля.. Абе я по-добре да взема да оставя цялата работа за последния момент както винаги :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@Velinsky ау е т'фа е благата работа... една изстудена ракийка, салатката... да се опънеш, цъкаш си нещо из нета и задоволяваш нуждата си от почивка... Евала!
Велински
Velinsky
@t0m3kk аз съм на ракия и млечна салата, така след работа екстра отпуска ;)
Мануел Симеонов
Manuel
Ох, как не ми се ходи на работа =/
Георги Костадинов
Forsi
@Snooby Еми на компа на работа на места я карам с ~5-10 fps :D
Велински
Velinsky
Колко бавно минава времето като нямаш работа...
Белкин
ReXTaN
Пфф... колко работа ме чака ... мисля да почна от блога :)
Георги Костадинов
Forsi
Загубена работа за 1 час пренаписана за 19 минути :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@Sham добре не мога да се сетя, кой го интересува ако умрат 50 или 50,000 иранци ?! Някой печели ли от тази работа?! Първо да се отрзи от БГ после от другаде :)
Георги Динков
gogata2427
@Snooby В техническия модел са само млади и разбиращи си от работа момчета ... :) Мен винаги ме обслужват много бързо там и са точни и знаят много...
Георги Динков
gogata2427
@Snooby Те правиха този трик миналата година и така решиха кой да освободят от работата..
Георги Динков
gogata2427
@Snooby Сега се говори , че след уволненията , бТк служителите ще тръгнат на изпити за техниката и начините на работа и татко пак ще зубри :D ...
Страница: 316 317 318 319 320

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата