Търсене на постове: Работа

Велински
Velinsky
Facebook е голяма работа... не съм и предполагал, че Project Manager на система, която съм си купил, ще ме добави в листата си :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
Получих учтив отказ за работа като разработчик от още една фирма ("Резон";).. но като се замисля всъщност изобщо и не искам да си имам работа с подобни фирми..
Мурек
murek
" Обикновено ходя пеш до работа, но велурените ми боти не са предназначени за пещеходния пролетариат." http://www.youtube.com/watch?v=2GAgm8sZ5mo
yordanoff
Сутрешна тренировка, студен душ, топло кафе и работа по Favmovie.
Александър
aftercollabz
Започнах работа. :) Доволно, цял ден в офиса щракам по клавиатурата. :D
Александър
aftercollabz
Да започна ли работа или да не започна, това е въпросът!
Николай
EdinLEV
@Ourz Каквото такова ,вече е отминала работа.
Мишо
muiiio
@patblansh Ами... аз в момента на работа съм така и се чувствам ненужен, защото няма какво да правя, а и май не им дреме особено за моите "произведения"...
Our
Ourz
@gogata2427 Имах сървър на WoW навремето. Стар комп не върши работа, човек :)
Георги Динков
gogata2427
Работата е свършена , викам CS да пойграя и след т'фа няква съзтезателна игра ;) ... Чао за сега :)
Мишо
muiiio
Как се сменя работа по време на криза? Някой да има съвети?
patblansh
мн ми се спи и мн ме боли глава, някой иска ли да ме замества на работа? трябва да се направи нещо като отчет + статистика... някой?
---------
NetCutter
Няма и 11 часа аз съм станал рано...спах цели 4 часа и се чувствам като нов! Време е за работа...
Иван Савков
sandprince
@bgdn да openoffice - и там същата работа, работи ама някак съкато...
Our
Ourz
@gogata2427 А, ти си само рейсър .. аз напоследък много работа имам и само по социалните мрежи имам време да по преглеждам.
Страница: 314 315 316 317 318

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата