Търсене на постове: Работа

7nup
7nup
Хаха ами като не знам кога започват работа в Пловдивския университет хаха все нещо ще забравя да проверя :)
Иво Станков
stankoff
@podmatrix Забрави да напишеш, че си се прибрал за МАЛКО, за да излезеш след МАЛКО за МАЛКО, за да свършиш МАЛКО работа :)
Мартин Маринов
podmatrix
Прибрах се и след малко пак ще изляза за малко, че имам малко работа...
Стилян
MvPvg
Много работа тия дни, мисля тази седмица да разпусна малко.
Мирослав Петров
miro91
егати 2 пъти се опитвам да запиша убунту на диск и накрая разбрах че диска ми е прецакан, добре че имам още един презаписващ резервен и ся трябва стане работата
Мартин Маринов
podmatrix
Бахти шибания рожден ден беше... Мн преебана работа.
Александър Атанасов
mind
@t0m3kk е ти пък...интелектуалната работа понякога е по-тежка от физическата :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@mind съпорта доколкото знам е "блага" работа... макар, че в повечето случай се разбравяш с няк'фи хора, които самите те не знаят какво искат...
Александър Атанасов
mind
@t0m3kk , а аз съм на работа, няма как :)
Юлиян
yuliyan
и таз добра... за 6 месеца безупречна работа, рутера се сефтоса със първокачествено забиване... не мислех, че може да ми се случи :/
Snoopy
blacksnoopy
@muiiio много бъгава работа. и умира през последните година-две
Теодор Георгиев
tedo92
В Новотел Пловдив. Албанците ми пристигнаха и легнаха да спят. Бахти веселяците, супер заспала работа. Ама ще ги издържа една седмица де :D
Любомир Петров
lpetrov
"Кога ми се работи легам и чекам да ми мине, оти ако има спешна работа другите че я свършат,ако не я свършат значи она не е била спешна."
Пламен Хараламбиев
zico
Кафе, преглеждам пресата. Ще видим какви ще ги свърша на работа днес :)
Our
Ourz
Май да зарязвам работата за днес и да вървя на пиене някъде ..
Страница: 315 316 317 318 319

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата