t0m3kk
Днешната закуска в около 2 на обяд бе: Шкембе чорба с много червен, черен пипер + яко оцет и чесън ;]
laskas
Opel Omega 2.0i Хечбек Втора употреба Бензин Ръчна 4 (5) Червен Частно лице Ав
Anellya
Червено вино и пържола... Въпроса е в това какъв да е десерта!!!
t0m3kk
Гледам аз к'фо съм правил на PS и май най-много се гордея с това... Макар, че това червено е "малко" гадно ;]