alish
значи... аз съм била съдбата под формата на червенокоса блондинка с червенокоса самодоволна усмивка.
Chocolate
май съм пристрастена към снимки на червенокоси същества ;д
Chocolate
<3 тук хейли още е с червена коса <3 ...много ми е музикално последните 2 дни ;дд
gogata2427
Охх,до сега на руйно червено вино с калеко ми,мм - утре обеща да донесе от виното си : ))
Ourz
На тея анаглифните очила нещо червеното им е много тъмно ... нещо не им е наред май, ама като цяло се вижда уж ...
alish
а,днес ми казаха (по-точно изкрещяха), че приличам на тори амос. мисля, че в съзнанието на хората просто...приличам на всички други червенокоси. O.o
alish
та според фес от "шеметни години" жената трябва да е като виното - "червена и силна".. иначе фокс лайф уж не е мн разсейващ фон в стаята ми...