gogata2427
тая вечер май се очертава на червено вино,който иска да звънне или да пише ;d
ivanchee21
Един счетоводител отишъл в ресторант да обядва и си поръчва бяло и червено вино. Първо отпивал от бялото, после от червеното. Колегите го попитали: - Защо първ
pacopetkov
Червен килим и десетина патрулки на "Ал. Невски", защо?
sup3rcharged
Форумни бисери! – част втора… В нея, бисерите се сипят като чалга и псувни от червен пернишки голф 3-ка, на софийско кръстовище в 5 часа вечерта.
http://wp.me/p16HBA-5J
ladyjoana
забавната петък вечер.. червено вино, хубава музика и тотален айляк :d
mudisoft
еми темата на уиндоуса ми е червена. и кво?