eddy
Аз като любител на хляба мечтая да си имам собствена хлебопекарна и да правим най-вкусния хляб и натурални бисквитки!
mitternacht
Бихте ли напуснали страната да живеете в друга държава? Ако сте навън - бихте ли се върнали в България?
_e7
все още нямам гей флага във фейсбук! Ура!
Bobdweller
Пускам последния епизод на Season 2 от Twin Peaks и след това ме чака първия на Season 3. Развълнуван съм!
bgdn
Напълно безплатни снимки за Вашият сайт, блог, статия и много други неща.Почти всички са разрешени за използване и за комерсиални цели.
https://blog.jump.bg/70-saita-za-bezplatni-izobrajenia/
eMkyyy
В тест на in-ear headphones между JBL , Sony , Samsung и ценови диапазон до 20$ Sony ме спечелиха.
bgdn
"Всичко хубаво започва с К - Карнавали, Купони, Казанлък". Допълвам Курви, Кола, Кока.
https://www.facebook.com/vsichko.hubavo.k/
_e7
здр сеота, имам въпрос към вас - каква урл структура е най-добра за блог? site.com/ime-na-statia, site.com/2017/06/ime-na-statia, blog.site.com/...
продават пекарнички за хляб и колеги казват че принципно се получавало много вкусен хляб !
Jun 26 2017, 19:06@mitternacht 6 години как да пече хляб ли да учи
Jun 26 2017, 19:50@mitternacht, това е за допълнително удоволствие
Jun 27 2017, 08:23нали знаеш. Пре регистрация на фирмата, задължително поставяй 23 отзад. Пекарна23 ЕООД. На късмет е.
Jun 27 2017, 12:37Добра идея за инвестиция е
Може пък и да даваш по прясна франзелка на всеки дошъл на профилактичен преглед 
Jun 27 2017, 21:05