nemesys
конфигурация за под 1000лв - някой :?
dandelion
Никак не ми харесва колко "дебел" е новият дизайн на фейсбук и как минутите и дните са с главни букви. На кого викаш бе!?
bgdn
понеже тук има Казанлъчани... къде може да се хапне без да се влиза във града?
blacksnoopy
Голяма мъка днес, за 11 минути и половина изкачване на 42 етажа. Все пак 19ти от 87 при мъжете.
mitternacht
Последният комплимент, който гаджето ви направи?
bgdn
Досадно е когато полосата на излитащи/кацащи минава в/у офиса.
mitternacht
искам торта и туй то. След работа - отивам на торта.
Е това си е социална мрежа - не е "буукмарк". Ела, полафи малко, пусни снимки, нещо от живота. И линкове де...
Jun 04 2017, 02:13този сайт няма нищо общо със сошъл букмаркинг, освен ако не смяташ и туитър за сошъл буукмаркинг
Събрали сме се тук да си лафим и да споделяме интересни неща
Jun 04 2017, 11:35а не да си промотираме магазините за дрехи, крушки и ВиК услуги.
Ако искаш да си лафиш с хора си повече от добре дошъл, но ако само за едното сео си тук
Jun 04 2017, 11:37delete функцията ми е на шорткът
Jun 04 2017, 11:38@aviatrix, сам го каза - "да си лафим и да споделяме интересни неща"... Аз имам намерение да споделям само интересни и полезни неща, особенo в групата за SEO...
Jun 04 2017, 13:12