eddy
Скоро един млад мъж ми направи комплимент за чантата, а по-късно ме попита от къде е купувана, а иронията беше, че приятелят ми беше до мен и по-рано критикуваш
mitternacht
Само аз ли живея с нашите (в момента)?
tedo92
В момента животът е на етап "прави 15 несвързани неща накуп, пък каквото ще да става". Главното ми е в момента тази година да се изнеса (отново) от квартирата.
belushka20
Изцепката тази вечер, беше - напиках мама.
eddy
Давайте да се адваме във фб :д желаещи? ПриАтели? :д
eMkyyy
Ок празниците свършиха . Време е да идва лятото !
blacksnoopy
Ще стана и аз един стриймър като @Gothika47
mitternacht
Един от позитивите на връзката е да имаш някого наблизо, който може да ти въздейства като стимул за покоряване на нови върхове.
belushka20
Да, изгледах Westworld почти на един дъх.. обещаващ <3
разни хора, разни идеали...
Jan 26 2017, 17:32"един млад мъж" got me
Jan 26 2017, 20:16Грозна е :S
Jan 27 2017, 16:19Най-грозната!
Jan 27 2017, 18:33изглежда компактно :Д
Jan 27 2017, 18:48