Търсене на постове: аз

-=*****=-
mitternacht
Гледах "The girl with the dragon tattoo". Даам, хубаво е да гледаш хубави филми. :)
its not Eddie
_e7
от миналата година не съм се къпал :D това трябваше да го напиша някъде
Боби
IMG_3478.JPG Bobdweller
Честита нова година, приятели! Аз чета манга преди лягане. Вие как си прекарвате в първите часове на 2017?
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Какво смятате да правите по-различно през 2017 за разлика от 2016?
Peter Nikolow
bgdn
Преатели! Ще пишеме ли "Към Устойчиво Развитие" на 2016 и да бегаме?
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
тука малко ни разлюля ... :X
Peter Nikolow
bgdn
Никой човек не може добре да разбере собствените си изкусни хитрини да избегне мрачните сенки на самопознанието.
Alex Moran ™
eMkyyy
Можем да пораснем и да бъдем пак деца ! Весели празници !
Боби
Bobdweller
Какъв кеф е да пътуваш с колело на работа, а София да е празна. Само да не беше толкова студено. :D
Snoopy
blacksnoopy
Реших да ъпна леко конфигурацията с Xeon E3-1230V5, 16GB DDR4, 256GB SSD и леко шумоизолираща кутия
Fluxy
belushka20
Айдееееее, на всички подаръците ги нагласих! Не мога да повярвам че успях да ги измисля тази година :D
Fluxy
belushka20
Ами като нямаше бръснач, взех Дженга - по-скоро семеен подарък :)
Еми Окснитси
dandelion
Билетите за коледната ваканция - купени. Пак се изръсих повече отколкото ми се искаше, но да се надяваме ще си струва.
Alex Moran ™
eMkyyy
4 дни ще прекарам в София . Някакви съвети какво трябва да се види ?
шУс!
notexist
Приятели ме упрекват, че съм подарила на племенницата си (1г.) картина.
Страница: 24 25 26 27 28

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата