Bobdweller
Честита нова година, приятели! Аз чета манга преди лягане. Вие как си прекарвате в първите часове на 2017?
aviatrix
Какво смятате да правите по-различно през 2017 за разлика от 2016?
bgdn
Преатели! Ще пишеме ли "Към Устойчиво Развитие" на 2016 и да бегаме?
aviatrix
тука малко ни разлюля ... :X
bgdn
Никой човек не може добре да разбере собствените си изкусни хитрини да избегне мрачните сенки на самопознанието.
eMkyyy
Можем да пораснем и да бъдем пак деца ! Весели празници !
blacksnoopy
Реших да ъпна леко конфигурацията с Xeon E3-1230V5, 16GB DDR4, 256GB SSD и леко шумоизолираща кутия
dandelion
Билетите за коледната ваканция - купени. Пак се изръсих повече отколкото ми се искаше, но да се надяваме ще си струва.
eMkyyy
4 дни ще прекарам в София . Някакви съвети какво трябва да се види ?
notexist
Приятели ме упрекват, че съм подарила на племенницата си (1г.) картина.
(Y) казват че книгата е по-добра. Между другото - трилогия е.
Jan 02 2017, 01:07сега ако си гледал американската версия се поправи и гледай оригиналните серии
Jan 02 2017, 09:08Трябва да го направя. Щото примерно оригиналът на "Let the right one in" ме кефи един милион пъти повече от римейка.
Jan 02 2017, 11:03има защо
Jan 03 2017, 06:54