notexist
В повечето случаи, когато някой ми говори, го чувам като "бла бла, бла бла бла.."
eddy
Новият мол в плд нещо много слабо, има повече манджи, отколкото сносни магазини
dandelion
Ако не се вижда достатъчно добре това е "пижама" борих се час и 20 Мин да си сложа саре, не ми се получи та се примирих с salwar kameez
Bobdweller
И сезона на тъмната бира дойде! Наздраве!
eddy
участва ми се в мама готви по-добре, ама моята мама нещо не иска
belushka20
Разхождам си се из туитъро.... ииииииии край с интернета за днес.
mitternacht
Вашите врънкат ли ви да се жените / омъжвате?
eMkyyy
Направихте ли плановете за нова година?
разкарай сиренето
Oct 31 2016, 09:18то ми е мезе за виното
Oct 31 2016, 20:50