Търсене на постове: аз

Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
Само аз ли умирам от студ сутрин, не знам как ще изкарам зимата :(
Snoopy
blacksnoopy
Как се чувствам ден след като разцепих маратона в Букурещ
Fluxy
belushka20
Романтичен Level : Да й купиш езеро :D :D :D
-=*****=-
mitternacht
(из новините) Зимните курорти търсят: 2 хил. готвачи, сервитьори... В Австрия им дават по 2000 евро на месец, у нас - 500 лева. ...Еми... кот-такоа.
Белкин
blackbone-desktop.png ReXTaN
и аз да не остана назад :D
Белкин
ReXTaN
Останах без думи, когато някаква чернилка от класа дойде и каза, че вдигаме много шум. :D
Fluxy
belushka20
От вчера вече си имаме и климатик <3
Fluxy
belushka20
Най-неудобният момент от партито за рождения ден беше като разрязахме тортата и забравихме, че вътре е скрита стриптизьорка... :D :D :D
-=*****=-
mitternacht
Разпращали се с'я некви вируси с фалшиви мейли от НАП. Just sayin' ама вие сте оправни хора и не отваряте т'ва-онова.
-=*****=-
mitternacht
Имате ли вана?
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
FB_IMG_1475582298372.jpg eddy
Много симпатичен :)
Fluxy
batman-darth-vader.jpg belushka20
Търся си аз Дарт Вейдър.. но ултимейт Бат Вейдър не бях виждала :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Ебати годината, Цецка Цачева за президент и тостера ти ддос-ва разни сайтчета наляво надясно.
http://arstechnica.com/security/2016/10/brace-yourselves-source-code-...lic/
-=*****=-
mitternacht
Секс на първа среща?
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
Хайде, кой има инстаграм?
Страница: 29 30 31 32 33

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата