notexist
Мама и тате имат годишнина от сватбата днес. Юхууу, наздраве!
dandelion
Здравейте от Джоханесбург
mitternacht
С какво бихте се занимавали/какво бихте правили, ако бъдещето ви е абсолютно подсигурено финансово?
notexist
Почнала съм да бия камшика на превземането. Ама от тогава съм почнала аз да се превземам, май май.
dandelion
Ъъъм мислех, че ще съм в южна африка по бизнес само за 7-8дни, оказва се, че ще са по-скоро 4-5седмици.. Да беше Кейп Таун ок ама в престъпния Джоханесбург...
eddy
Имам чувството, че само аз не ловя покемони :о
belushka20
Тъкмо тръгваме да го снимаме и онова пери пери ръце и накрая "ном" - палеца. Сестрата каза,че е добре щом не ни е показало среден пръст. (позабременях малко ас)
dandelion
Година и 13 дни в тази компания. Колко по-щастлива съм и колко по-добре ми е от в предишната не е истина. Онези 3 години наистина ми се струват като прохабени.
какво им подари
Jul 25 2016, 21:20Почерпката беше от мен, иначе мислих за прибори, но те ще са за Коледа.
Jul 26 2016, 00:14nice
Jul 26 2016, 09:39