Търсене на постове: аз

шУс!
notexist
Мама и тате имат годишнина от сватбата днес. Юхууу, наздраве!
hurmaqny
С @aviatrix гледаме "Мъжът с 36 килограмовите тестиси". :|
-=*****=-
ocvetena.png mitternacht
Пробвах сайт с някакви алгоритми за автоматично оцветяване на B/W снимки. С времето сигурно доста ще напредне тая технология :)
Snoopy
13838374_510163339182995_1731500405_o.jpg blacksnoopy
Мисля че колегите бегачи ми завиждат защото всеки път бягам с различна колежка
Еми Окснитси
dandelion
Здравейте от Джоханесбург
Peter Nikolow
bgdn
ПРЕАТЕЛИ ще ходим ли?
https://www.facebook.com/events/1553792351594777/
Съни
FromTheInside
Резервирахме почивката си във Варна и поръчах супер яките плажни кърпи
-=*****=-
mitternacht
С какво бихте се занимавали/какво бихте правили, ако бъдещето ви е абсолютно подсигурено финансово?
шУс!
notexist
Почнала съм да бия камшика на превземането. Ама от тогава съм почнала аз да се превземам, май май.
Еми Окснитси
dandelion
Ъъъм мислех, че ще съм в южна африка по бизнес само за 7-8дни, оказва се, че ще са по-скоро 4-5седмици.. Да беше Кейп Таун ок ама в престъпния Джоханесбург...
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
Имам чувството, че само аз не ловя покемони :о
Съни
FromTheInside
Август месец почвам шофьорски курсове малко аз. Време си беше вече :)
Fluxy
Scan-160713-0001.jpg belushka20
Тъкмо тръгваме да го снимаме и онова пери пери ръце и накрая "ном" - палеца. Сестрата каза,че е добре щом не ни е показало среден пръст. (позабременях малко ас)
Snoopy
blacksnoopy
Купих си клин с памперс. Утре ще го пробвам :D
Еми Окснитси
dandelion
Година и 13 дни в тази компания. Колко по-щастлива съм и колко по-добре ми е от в предишната не е истина. Онези 3 години наистина ми се струват като прохабени.
Страница: 36 37 38 39 40

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата