O_O u wot m8 ?
Не щеш. После, когато оправих на "програмистите" грешка, openssl връщаше правилна бройка дни, но си го запазих за спомен.
ех тез програмисти ей... само бъгове пишат ...
Значи...за бой са.
heu hue hue на машината на едно23 е 0.09,0.14,0.12
Моя си е грешката. Пуснах един проце, който стартира 6000 child-а едновременно, защото не ги бях разпределил в time таблицата.
Какво има е въпроса
нямаше вкъщи, тази вечер имааа
оня ден ходих на църква до вас
еми аз в софия го намерих на 1.3 ...цакал съм се явно
@nemesys, 1.3лв трябва да е с бутилката, без е кинта и 10.
не се бях замислил мене ме мързи да ги връщам напоследък :Д
По принцип Крадецън на ябълки реално е на Heiniken, а не на загорка
Проблемът е решен! http://i.imgur.com/y40BhIF.jpg
хубав ли е тоя сайдер? ще ме карате да ходя до магазина да проверявам
Ако кошница пълна с него не говори достатъчно - да, велик е!
купих си, не е лош
А си мислех ,че в моята стая е разхвърляно...
:*
10/10 best admin ever
Готин кот, моята Белла би я подгонила :д
@notexist ти нямаш ли си :?
SI4KI MOMI4ETA IMAT MINEMUM POEDNA KUTKA
@nemesys нямам си
@_e7 казва, че всички момичета имат...някой лъже май ..
Хахха добър въпрос 7 дни в чужбина е 4 чифта дрехи + 7 чофта бельо.. Аз за 7дни в чужбина пътувам с ръчен багаж и раница за камерата хахха
Само едни спортни обувки има да му мислиш
Как един чифт, с 3 съм Ама то това е 120 км 6000 метра денивелация, има си изискване за екипировката
Wow... I see
Лошото е, че ще вали и трябва да имаме резервна екипировка за преобличане
Аз съм booknal вила на Кайлъка до Плевен. Изглежда добро място.
И мен ме радва
I think I may actually be addicted.
Днес да, но публикацията е от вчера
Айде сега подробности.
Не ми трябва да се разхлажда а само бирата да е студена .
Каква студена бира, по-добро от горещ чай няма като е жега
Просто в жега по-трудно се чете за изпити, ако е мрачно е по-добре, нз защо
Тоя момент, когат' се мислиш за пингвин
Гладът понякога е по страшен от разума...
По време на учене взирането в тавана става много интересно.
о да, таванът е супер интересен също Ще видим днес след работа колко ще успея, краен срок - тази нощ.
good luck, have fun
SPSS съвсем скоро ще започна да го мразя... И от всички които питам, никой не знае как да го ползва и се боря с разни тюториъли тъпи
O_O u wot m8 ?
Jun 30 2016, 09:24Не щеш. После, когато оправих на "програмистите" грешка, openssl връщаше правилна бройка дни, но си го запазих за спомен.
Jun 30 2016, 10:37ех тез програмисти ей... само бъгове пишат ...
Jun 30 2016, 10:57Значи...за бой са.
Jun 30 2016, 11:53