Ethernet
First part of my sleeve - finished!
Bobdweller
Връщам се десет години назад. Отново има Spawn на българския пазар. Колко ще е яко пак всеки месец да си го чета редовно. Kudos to Artline!
bgdn
Преатели! Мислите ли че подобен надпис е ОК?
bgdn
Пейзаж от Търново (~ 2,4 гигапиксела или 80 000 х 30 000 пиксела, 5,2 Gb размер на файла)
http://panomagic.eu/vt3/
eMkyyy
Обзеха ме спомени за първия ми компютър - Pentium 3-ka , 128mb RAM , 64 video някаква GeForce-ka i 20GB HDD...ахх сладки спомени...
tedo92
Когато от два месеца мрънкаш и разглеждаш самостоятелни квартири, но накрая все пак решиш да се нанесеш в къща с още 6-ма непознати. :v
Честито. Боли ли много?
May 02 2016, 19:36Ми мен не ме болеше. Но си зависи от теб, ако прага ти на болка е нисък, ще ти е доста гадно. При всеки е различно.
May 02 2016, 22:12Noice
May 11 2016, 14:30