blacksnoopy
Тази вечер ще катеря Черни връх. Ще стане весело като дойде бурята.
blacksnoopy
Трябва да стана в 04:30, за да отида в Търново да потърча
_e7
хора, въпреки аватара и името ми в този сайт съм разкрит.. пожелавам ви приятен живот и винаги да сте щастливи.. до нови срещи!
eddy
Георгиииииии, видях го на капана фест! Щастие! Любимият ми от masterchef!
aviatrix
aurevoir Paris..we ain't gonna miss you a whole lot...
bgdn
"Виж ги тия загубеняци, с коли тръгнали из София, сигурно нямат пари за билети"
Разговор на спирка на градския транспорт
dandelion
Да се обоснова защо ми е студено в Европа всички сезони ... Това е нормален ден, с дълги дънки, риза и сако съм
mitternacht
За една нощ времето застудя с десетина градуса. Meeeeh, f*ck you, weather!
Има подобен мотив като на гробницата на Ислямската му жена (тя е в тадж махал, будистката и християнската му жена в същия комплекс, но други сгради)
Jun 14 2016, 19:33Дворците им са също супер интересни - будистката има огрооомен дворец, много скулпури и стаи, християнката по-малък, с много икони и ислямката..
Jun 14 2016, 19:33понеже не може в религията им да има лица, има замък от само 1 стая! но марсшабиите са инкрустирани с диаманти
Jun 14 2016, 19:35Тоест стая 5*5 метра и на всеки 2-3см има диамант (отдавна откраднати де ама.. )
Jun 14 2016, 19:36Имам един q&q, който е на 4 години и показва времето. Купен е от един магазин с доста големи стъкла и с много часовници вътре. Продавачката беше жена
Jun 14 2016, 21:59