mitternacht
Жените в България красиви ли са? Интересни са ми (и) женските мнения.....?
t0m3kk
Много е мазал т'фа парче !
eMkyyy
Като имам син ще го кръстя Luke за да мога да казвам "Luke I'm your father" !
mitternacht
Дали има в София някакво тематично клубче където бичат само брутално джазче, суингче и неща от тоя род, подразбирайте - 30те, 40те? Не може да няма, нали?
Bobdweller
По принцип не пуша, но трябва да призная, че си има някакъв чар в това да запалиш цигара с питие по избор и да си седнеш на балкона на фона на хубава музика.
Следя People of Sofia на фейса и общо вчето всички снимки там много ме радват. Надявам се, че цяла София е така
Sep 06 2015, 16:58В клубовете тия "натоканите" са трол до трола, баси Шрековете
Би било хубаво, наистина, да има повече естествена красота тук.
Sep 06 2015, 17:18Красиви сме си
+ повечето българки изглеждат добре и без да се гримират по 2 часа...
Sep 06 2015, 17:39"Красивото" е абстрактен термин - за всеки е различно. Аз момичетата ги групирам по видове
И от любимите ми видове има във всяка държава.
Sep 06 2015, 18:31И нещо друго - "красиво" какво означава като цяло? Външна красота? Вътрешна красота? Или комбинацията от двете? И най-важното - в момента съм с представителка от любимия ми вид, която е красива и в двете значения.
Sep 06 2015, 18:33