Търсене на постове: аз

Peter Nikolow
4KcKdju-NA.jpg bgdn
Белкин
ReXTaN
@blacksnoopy как избираш маратонките за бягане? Кои марки предпочиташ? Някакви препоръки при избирането?
Еми Окснитси
dandelion
Днес, преди точно 23 години обяснявах на майка ми как е на 72год (беше на 27 ама нещо бърках числата) и как аз никога не искам да ставам толкова "дърта"
Белкин
ReXTaN
егати, нема никой в тоз Руси ... :D
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
image.jpg eddy
Зле ми се отразява това вкиснато време и ми се иска още почивка, още хубаво време, още хубави и готини хора...
-=*****=-
43b1a1f225f4e3d7a6c2cbd0650d9e5a.jpg mitternacht
бах тез деца, 98 набор
шУс!
notexist
Явно са ми превели заплатата, днес се изненадах изключително приятно като си видях набъбнала сметката :D Не очаквах!
Peter Nikolow
6CoMNRu-M_.jpg bgdn
Snoopy
FalloutShelter_ScreenShot.JPG blacksnoopy
Покрай @Gothika47 и аз сложих Fallout Shelter на смартфоня
Peter Nikolow
6kX5e0O-AI.jpg bgdn
Преатели... имам официалното разрешение от @Millita да ви шервам снимките и;
Peter Nikolow
CMyNczYWUAAiall.jpg:large bgdn
"An American M4A2 carrying a Japanese Type 94 light-tank on its back, Namur, 1944." както се разправя във онзи виц - аз мога да нося 5! И един арменец...
Боби
Bobdweller
Мразямразямразя, ама ужасно много ги мразя тия от митницата. За чий хуй им е да им плащам ДДС на нещо, което съм си поръчал онлайн и съм платил вече?! Писна ми.
Еми Окснитси
dandelion
НЯх... с грип..
-=*****=-
sAZEGGU.jpg mitternacht
Женя ;)
Стефан Митев
Rx-Ende
"Еди-кой-си tagged you in a memory" ебати, тва само си представете че е фраза от след 20-30 години и става много по-крийпи.
Страница: 64 65 66 67 68

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата