tedo92
Окей, мисля, че определено ще опитам да намаля натовареността, тъй като този Monster, който съм започнал да пия, + кафето изобщо не ми действат добре.
blacksnoopy
Тази година съм избягал 1,138.2 km
blacksnoopy
Да приема ли принца, да не го ли приема
mitternacht
Женските гърди имат собствена гравитация. Привличат мъжкия поглед в орбита, а понякога той не може и да се отлепи. Явно са някакъв вид силен магнит.
Bobdweller
Аз не разбирам нищо от фотография, но обичам да си снимам. So, ето една снимка от морското ми село, която направих скоро. Цък на линка за по-голяма резолюция.
http://i.imgur.com/dsl3zbN.jpg
Rx-Ende
Тази много ми допада как се получи.
tedo92
Една от последните ленти, които бях снимал. Снимката сама по себе си не е добра, но пък беше яко палаткуване.
хахахаа аз пък викам на майка ми - "ще ми стане ли нещо че вече няколко дена подред пия всеки ден по едно 3в1"
Jul 30 2015, 19:55момчета, докато ми се качите на 2-ните червени Лаваци имате още хляб да ядете
иначе да спреш кафето при мен поне е лесно, като изключил главобола...
Jul 30 2015, 21:08през първите 2-3-4 дни без кафе
Jul 30 2015, 21:08Като няма кафе има бира...
Jul 31 2015, 05:07ми преди в офиса беше друго... ако шефовете си тръгнат рано се почват едни уискита в кафени чаши
Jul 31 2015, 14:01