blacksnoopy
След вечеря във Велико Търново, пристигнах у разградско. Утре ще ме жилят пчели
mitternacht
What's up, you sexy fckers?
bgdn
Ех какви компютри имаше навремето...
aviatrix
Послучай това че ми пуснаха нетЯ
dandelion
Еха каква играчка си имам за следващите няколко дни! Мисля обаче 42мм е прекалено голям за мен
tedo92
Ако ще купувам iPhone, от къде е по-добре да го взема – Англия или Щатите? В Щатите би трябвало да е по-евтино, но чух, че има някакви проблеми със SIM картите?
dilana
iCloud Backup, Documents in the Cloud, and iCloud Mail will temporarily stop working on September 30, 2013. Малко май закъсняхте да ме уведомите, а?
aviatrix
Втори ден без интернет .... Прочетох 1/4 от книга...
При Поли ли си
Jul 25 2015, 12:42е без поля накъде?
Jul 25 2015, 14:08Оживях! https://instagram.com/p/5jk0VIHKRG/
Jul 25 2015, 14:56Взе ли поне мед
Jul 25 2015, 16:08Има малко http://i.imgur.com/ZSs6RTU.jpg
Jul 26 2015, 16:12