ми аз няма да го празнувам май моята близначка за първи път не е при мен. В Полша е и без нея не ми се празнува
е тя там е заета и не трябва да ходя ... като се върне ... след един месец, ще го празнуваме
@tedo92 се върна в Англия. Sorry.
идвам
Айде сега всеки да каже кога може и да си избере дата: http://doodle.com/x7hazpm9twvg6fid#
Защото е гадна
Аз не мисля, че ни трябва трета световна, нo да ни удари един метеорит набързo пoнякoга ми се струва дoбра алтернатива...
Работниците жертви на автоматизацията са примери за natural selection
Трябва някои неща да са с образователен ценз. Най-малкото - гласуването.
@mitternacht и имането на деца също с образователен ценз.
това не е вярно... само Чък Норис може да се роди 2 пъти...
Стига сте се ебажали уе
ох, добре, няма пожече.
идиод :д
Панежритмия избяга
Здражти!
браво-браво!
Машина!
И то по такъв терен! Догодина в топ 10 да си
Ами честно казано трасето не беше трудно, плавни изкачвания, лек терен, но имаше много участъци извън гората, където слънцето те съсипваше
Иначе съм бил на други състезания, където е мега труден пътя, но пък е по-къса дистанцията
зависи от това дали си супермилионер и имаш ли подземен замък
днес около 10:00-15 бяха на Две Могили разклона и още не бяха влязли във града. Сега е 19:51 и тъкмо влизат във Кайнарджа
Остават им стотина километра, ако направят почивка и карат през нощта ще успят според мен.
Влязоха във Добрич и май спряха...
Успяха! Просто бяха спрели в Добрич (май в Shell) за храна.
машини!
Аз съм с вас уе
име на болница
fun fact: живея на 20 метра от исул
аАААааааааААА ок
Институт за специализация и усъвършенстване на лекарите - ИСУЛ. Вече е УМБАЛ "Царица Йоанна – ИСУЛ"
бързо оздравяване!
Аватара ти е живо доказателство за това. Иначе дано се оправиш скоро.
До утре ще съм окей, не мога да си позволя да лежа трети ден, ще изперкам
има уловка!
те правя от доста време, а иначе - да мре, все ми е тая от месец и 10 дни г/д
Да не се грижиш за себе си не е гордост. Не казвам, че при всяко нещо трябва да се бяга до лекар, но си трябва превенция и грижа за тялото
е, аз си се лекувах с чайчета, компреси и такива неща, ама вчера нещата излязоха извън контрол
бахти яките гащички, чуек....
When you look at the pink side, careful you must be. For the pink side looks back.
май трябва да направим една NSFW група... алоу @edno23 мое ли си направя нов акаунт със NSFW насоченост или да използувам стария дето ви хакнах?
то има - "цици" и "дупета" са nsfw групи дето не се показват в общото таквозтата... само дето това нито е цици нито дупе
bad vibes instantly inserted
ми аз питах кой ще идва преди 2-3 седмици и нищо не сте казали ... поста 2 дена преди това с кога и къде ... пак никой не е обади ... ми да сте дошли
Ами хайде тогава нова среща, когато повече хора могат да дойдат! тая събота примерно
@sickornot назначавам те отговорничка по организацията
хахаха ами айде, ще направя нов пост със запитване към хората, които се сетя
ми аз няма да го празнувам май
моята близначка за първи път не е при мен. В Полша е и без нея не ми се празнува

Jul 13 2015, 21:47е тя там е заета и не трябва да ходя ... като се върне ... след един месец, ще го празнуваме
Jul 13 2015, 21:49@tedo92 се върна в Англия. Sorry.
Jul 13 2015, 21:59идвам
Jul 13 2015, 22:33Айде сега всеки да каже кога може и да си избере дата: http://doodle.com/x7hazpm9twvg6fid#
Jul 14 2015, 00:45