blacksnoopy
Dubioza Kolektiv - 06/08 Каваци, Созопол
dandelion
Така, приета съм my dream education - магистратура. Въпросът е плаща ли ми се толкова много за дистанционно обучение.
mitternacht
За какво си мислите в момента? Какво ви е в ума?
eddy
днес съм машинаааа, разглобих и изнесох едно легло + матрак
mitternacht
Не разбирам много, но доколкото гледам примерно Булсатком има оптичен интернет в България, пък и няма да са само те. Ама скоростите пак са до 100мегабита. Кога
Ducky
Хайде, вече съм в Израел... Тази ЖЕГА!
Навит ли си да ходиш? Ако нямаш компания и търсиш - и аз съм навит
Jul 20 2015, 23:33Един колега от работата ще ходи, но мен като че ли ме мързи. Не ми се ходи до морето само за един концерт на Дубиоза
Jul 20 2015, 23:42А и бях на предишния им концерт в Маймунарника, където се изкефих на 340239420%, така че вече съм изпитал тръпката
Jul 20 2015, 23:42аз пък все ги изпусках... миналата година ако не се лъжа 2 пъти даже... така, че тая съм се навил яко
Jul 21 2015, 02:12