notexist
Десерта е готов, сега и ако мъжа ми се появи ще е чудесно. Озверях от глад докато го чакам...
Ducky
Чувствам се емоционално натоварена от проблемите на другите, аз нямам против да слушам ама понякога нещата излизат извън граници и не ме оставят да спя.
belushka20
Хора, утре е годежа.. стомаха ми е свит на топка, сърцето ми е в гърлото.. Вълнувам се покъртително много!
eMkyyy
Време е ...Back where I belong....
tsonchev
Подготвям се за лятото със свежи хитове
aviatrix
хорица, да се съберем на 11-ти (събота) към 20:00 в София?
hurmaqny
Съквартирантите заминаха за два месеца в Италия. Freedoooooom!
dandelion
Не мога да карам Рамадан! Умирам от жажда! Как го правят хората това по месец всяка година.. А сега в офиса всички го спазват, та трябва от уважение и аз.
belushka20
Is it just me, или повечето хъскита имат чеп на челото?
Идем ;д
Jul 03 2015, 21:54не ща, ще взема да хвана :Д
Jul 03 2015, 21:55Не си ли ти десерта?
Jul 03 2015, 22:16аз съм черешката на тортата, не цялата торта ;р
Jul 03 2015, 22:18