sickornot
това ми се случва за първи път!! едно момиче в магазина ме помоли да й сваля едни банани, понеже са твърде на високо и аз успях да ги стигна!
notexist
Някой друг освен мен, който да гледа The Good Wife? Имам нужда да го изкоментирам с някого ;д
tsonchev
Видях момче да пие кенче с mountain dew. От къде подяволите е успял да го купи
bgdn
Седмичната прогноза за времето...
belushka20
Вече живея при свекърите, no more, квартири!
notexist
Не разбирам, това добре ли е или е зле ;д
bgdn
Προδαυαμ βιλα υ Δραμα. ΙΣΓΟΔΝΘ. Ψεζερ ηα ΔΜ δυ Σταματθς
Или по телефона зад гърба им..
Jul 01 2015, 07:51Плюса е ,че работят здраво и са хора на място от тази гледна точка много уважавам руснаците.
Jul 01 2015, 17:45