coolpuppy
Кой продава телефон от тук? Загубих си вчера и другия. :/
mitternacht
Магистрала в Холандия. Деееъм найс!
_e7
какво ще стане с България ако джихадистите успеят да минат през Турция?
_e7
коя дата следва след 31.03.1916г. в България?
notexist
Днес в кантората ме оставиха да пиша аз. Всички документи. Много съм горда със себе си.
sickornot
Хаха днешните лапета са страшно. 3 лапета ми викаха от един мост, че съм им гадже, а имаше познати наоколо и ми беше неловко! Но все пак им отговорих, че като
dandelion
Ако някой направи портал за недвижими имоти из България като www.funda.nl ще направи доста добри пари!
mitternacht
btw прочетох "Червения дракон", а след това изгледах (мисля за втори път) филма. Книгата си е много добра, филмът - средна работа (ако сте чели книгата).
blacksnoopy
Събирам от bet-а за пътуване до Москва.
_e7
много яки скрийнсейвъри има
SaTaSi
Две нощи подред непознат номер ми звъни между два и четири. Нямам идея кой може да е, но накрая ще го блокна ....
ако търсиш чисто нов @blacksnoopy
Jun 06 2015, 11:20иначе @belushka20
Jun 06 2015, 12:06на 90% чисто нов - аз. One plus One
Jun 06 2015, 16:38аз продавам всички телефони, които продават @blacksnoopy @belushka20 и @dandelion с около 5% надценка (но тъй като си готин човек, мога да ти направя отстъпка)

Jun 06 2015, 20:56